Filtry
Znaleziono 2538 towarów

Felgi

Wyświetlano 20 towarów z 2538
Pokazać: lista
Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-3038

Producent: Replica

Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-3033

Producent: Replica

Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-3030

Producent: Replica

Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-3029

Producent: Replica

Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-3020

Producent: Replica

Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-2982

Producent: Replica Forged

Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-2049

Producent: Vissol Forged

Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-2046

Producent: Vissol Forged

Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-1961

Producent: Replica LegeArtis

Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-1952

Producent: Replica LegeArtis

Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-1929

Producent: Replica LegeArtis

Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-1915

Producent: Replica LegeArtis

Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-1906

Producent: Replica LegeArtis

Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-1904

Producent: Replica LegeArtis

Niedostępny
0

Nr kat.: 000-025-1641

Producent: Replay

Kupić felgi w Warszawie.

Sklep internetowy z częściami samochodowymi i akcesoriami AutoBrat oferuje najbardziej przystępne ceny za felgi i prowadzi sprzedaż i dostawę na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń i innych miastach.

Kupić felgi samochodowe w sklepie internetowym, jest jednym z najpopularniejszych zapytań w Internecie, ale takie zadanie łatwo doprowadzi do ślepego zaułka, każdego kupującego. Ponieważ liczba producentów i wariantów projektowania są tak wiele, że nie można przeliczyć ilości. Felgi samochodowe bywają:

 • kute, alufelgi (felgi aluminiowe);
 • stalowe, każdy z rodzajów felg samochodowych ma swoje zalety i wady.

Felgi aluminiowe i ich technologia produkcji.

Zasadniczo, wychodząc z nazwy, można się domyślać, że stopy z metali lekkich są wykorzystywane do produkcji takich felg samochodowych. W podstawowej masie jest to aluminium, nieco rzadziej stosowane magnez. Był czas, że prawie wszyscy producenci felg samochodowych próbowali masowo produkować felgi ze stopów tytanu. Koła z tytanu mają najwyższą wytrzymałość i doskonałe właściwości antykorozyjne. Ta technologia produkcji była dość złożona, naturalnie wpłynęła na cenę, a teraz na sprzedaż takie felgi są prezentowane w pojedynczych egzemplarzach.

Produkcja felg do samochodów obejmuje 2 sposoby:

 • pierwszą metodą - odlewanie;
 • drugą metodą - wykuwanie.

Podczas odlewania stop jest formowany w specjalną formę, a do wykonania kutej felgi stosowana jest metoda tzw. wytłaczanie na gorąco. Jeśli porównamy dwie metody produkcji, to niewątpliwie kute felgi będą lepsze od jakości odlewu. Kute felgi znacznie przewyższają pod względem siły i masy, jest to znacznie łatwiejsze. Jednak, podobnie jak w przypadku felgami wykonanych z tytanu, ze względu na skomplikowaną technologię cena produkcji kutych felg jest wyższa, co ostatecznie wpływa na ostateczną cenę felg. Z tego powodu felgi aluminiowe w samochodzie cieszą się ogromną popularnością wśród kierowców. Mniej atrakcyjne i o większej masie felgi są mniej popularne i nie kupują ich tak chętnie. Kute felgi polskie kierowcy wolą na ogół zimę, ponieważ w przypadku uszkodzenia takiej felgi można go łatwo rozwinąć i wykorzystać dalej, a cena jego zakupu nie jest wysoka.

W celu przeprowadzenia wyboru właściwego napędu, trzeba wiedzieć:

 • markę samochodu;
 • model samochodu;
 • szerokość koła;
 • rozmiar felgi (średnica) w calach;
 • lokalizacja i liczba otworów na śruby mocujące felgę;
 • średnica piasty w samochodzie i jego osadzenie.

Jeśli nie znasz tych parametrów, w dowolnym momencie możesz użyć naszego filtra, aby znaleźć odpowiednie felgi, które pomogą Ci dokonać wyboru felg zgodnie marki samochodu.

Przeprowadzając wybór felg samochodowych, warto zwrócić uwagę na kwestię wyboru śrub do mocowania felg aluminiowych, ponieważ różnorodność wzorów felg oznacza dużą liczbę otworów o różnych kształtach. Te punkty nie powinny być zaniedbywane. Koła muszą być przykręcone, dobrze i bezpiecznie za pomocą odpowiednich śrub.

Kupić felgi samochodowe w Polsce, aby nie zgubić się w wyboru i dokonać właściwego wyboru w tych sprawach pomoże Ci sklep internetowy dla napędów samochodowych i akcesoriów samochodowych AUTOBRAT.PL. Na rynku polskim znajdują się felgi samochodowe w najszerszym asortymencie odmian i modeli od setek różnych producentów. Internetowy sklep z napędami do samochodów AUTOBRAT.PL jest gotowy, aby zapewnić Ci przyzwoity i co najważniejsze optymalny wybór felg dla każdego gustu i każdego budżetu. Nasz sklep sprzedaje felgi samochodowe w rozsądnych i konkurencyjnych cenach, które mogą zadowolić naszych klientów.

Aby zamówić felgi do samochodu w sklepie internetowym AUTOBRAT.PL jest proste, przyjemne i opłacalne, ponieważ:

 • towary wysokiej jakości;
 • w naszym zespole pracują tylko doświadczeni menedżerowie, który dostarcza wyczerpujących informacji;
 • podamy przydatne rekomendacje i cenne porady dotyczące wyboru felg do konkretnego modelu samochodu i warunków operacyjnych;
 • towary są zawsze dostępne;
 • dogodne formy płatności;
 • szybka dostawa w Warszawie i w Polsce;
 • dostawa towarów po specjalnych stawkach;
 • dla wszystkich felg nasz sklep zapewnia gwarancję.

Sklep AUTOBRAT.PL prezentuje najlepsze felgi takich popularnych marek jak:

Allante, Advan, DISLA, DBV, Enkei, K&K, KFZ, MOMO, PDW, MAK, Racing Wheels, Replica, RS Wheels, Rial, Storm Wheels, СКАД, TRW, Techline, Yokatta, WSP Italy, ZW i wiele innych marek.

Wybieranie w wyszukiwarkach zapytania: "kupić felgi do samochodu w Warszawie", "gdzie kupić felgi do samochodu w Polsce", "sprzedaż felg do samochodów" i inne zapytania związane z wyszukiwaniem felg samochodowych, otrzymasz tysiące ofert, ale pytań przy zakupie i możliwości wyboru nadal będziesz miał wiele, ale wszystkie te pytania mają prostą i wyczerpującą odpowiedź - internetowy sklep z napędami do samochodu AUTOBRAT.PL

Czytać więcej