Filtry
Znaleziono 8 towarów
Cena:
od do OK
Dopuszczalne obciążenie:
Producent:

Linki, pasy transportowe

Wyświetlano 8 towarów z 8
Pokazać: lista
18

Nr kat.: 000-018-0007

Materiał: Guma

Producent: Lavita

24

Nr kat.: 000-018-0001

Materiał: Poliester

Producent: Lavita

63

Nr kat.: 000-018-0004

Materiał: Poliester

Producent: Lavita

58

Nr kat.: 000-018-0005

Materiał: Polipropylen

Producent: Lavita

19

Nr kat.: 000-018-0008

Materiał: Guma

Producent: Lavita

62

Nr kat.: 000-018-0006

Materiał: Polipropylen

Producent: Lavita

58

Nr kat.: 000-018-0003

Materiał: Polipropylen

Producent: Lavita

39

Nr kat.: 000-018-0002

Materiał: Poliester

Producent: Lavita

Każdy kierowca okresowo spotyka się z koniecznością transportu dowolnego ładunku. Aby upewnić się, że twój ładunek nie jest uszkodzony, w wyniku transportu z jednego miejsca do drugiego, należy kupić pasy transportowe i używać ich do transportu. W takim przypadku możesz być pewien, że przy jakichkolwiek manewrach i hamowaniu twoje obciążenie pozostanie nieruchome. Przydatność tego urządzenia nie można lekceważyć. Pasy transportowe do samochodów to takie akcesorium, bez którego żadna wysyłka ładunku nie jest możliwa. Pasy te służą do niezawodnego i szybkiego mocowania ładunku podczas transportu. Pasy do mocowania ładunków są bardzo popularne na przyczepach, statkach, różnych przyczepach i innych ruchomych urządzeniach. Ich konstrukcja jest bardzo prosta i zrozumiana nawet przez studenta. Każdy z pasów jest płaską taśmą poliestrową lub polipropylenową z mechanizmami zapadkowymi na końcach. Paski mogą być używane nawet w przypadku ładunków, które łatwo ulegają uszkodzeniu. Miękkie taśmy tekstylne nie zakłócają wyglądu produktu. Czy to meble, urządzenia czy instrumenty muzyczne - wszystko pozostanie w oryginalnej formie. Również popularność tych pasów wynika z ich elastyczności i łatwości. Przy projektowaniu każdej modyfikacji pasa znajduje się mechanizm zapadkowy (urządzenie powodujące naprężenie). Mechanizm ten działa jak zamek i zapobiega napięciu taśmy podczas użytkowania.

Jeśli zajmujesz się transportem towarów, to z pewnością warto kupić takie akcesorium. W naszym sklepie sprzedajemy wyłącznie niezawodne pasy, które są odporne na ścieranie i wszelkie inne wpływy atmosferyczne. Dlatego kupić pasek w sklepie internetowym AUTOBRAT, oznacza to ochronę swojego ładunku i siebie, od nieprzyjemnych sytuacji, które mogą powstać w wyniku źle zamocowanego ładunku. Nasze pasy do mocowania ładunków z poliestru lub polipropylenu są w stanie wytrzymać nie tylko ekstremalne obciążenia, ale także poważne zmiany temperatury od -45 ºС do +120 ºС.

Cena pasu transportowego w Polsce zależy od takich cech:

  • maksymalne dopuszczalne obciążenie;
  • materiał, z którego jest wykonany (w zasadzie jest to polipropylen lub poliester);
  • producent;
  • długość.

To urządzenie będzie przydatne dla każdego kierowcy, który przynajmniej od czasu do czasu napotyka na transport towarów. Znajdź odpowiednią opcję i kupuj pasy bezpieczeństwa w Warszawie, z chęcią pomożemy w sklepie internetowym AUTOBRAT.

Czytać więcej