Filtry
Znaleziono 4 towarów

Produkty z filtrami:

- Producent:

  • Lavita
Cena:
od do OK
Producent:

Trójkąty ostrzegawcze Lavita

Wyświetlano 4 towarów z 4
Pokazać: lista

Każdy kierowca wie, że przed tym, jak gdziekolwiek jechać samochodem, musi zostać uzupełniony o pewne obowiązkowe atrybuty, które mogą być potrzebne w nagłych wypadkach. Jednym z takich akcesoriów jest trójkąt ostrzegawczy. Ale niektórzy, odnoszą się do tego problemu lekko i nie chcą kupować tego akcesorium, chociaż koszt trójkąta ostrzegawczego nie jest wysoki i jest dostępny dla wszystkich. Po zakupie nowego samochodu, nie zapomnij kupić trójkąta ostrzegawczego na samochód, ponieważ ten atrybut jest integralną częścią arsenału kierowcy. Zgodnie z przepisami ruchu drogowego, w razie nieprzewidzianej sytuacji na drodze, wypadku samochodowego lub wypadku, kierowca musi natychmiast wsiąść na jezdnię trójkąt ostrzegawczy (czerwony trójkąt). To przyciągnie uwagę innych kierowców. Pamiętaj, że bardzo ważne jest, aby ostrzec innych użytkowników drogi przed sytuacją awaryjną, która pojawiła się przed tobą. W ten sposób powiadamiasz, że jest jakiś problem na drodze i możesz pomóc w zapobieganiu nowym wypadkom, chroniąc w ten sposób siebie i inne osoby. Posiadając zdolność odbijania światła od reflektorów samochodów, będzie on również dobrze widoczny, nawet w ciemności.

Zgodnie z zasadami opisanymi w przepisach prawa polskiego, trójkąt odblaskowy musi być obecny w każdym samochodzie. Jeśli planujesz kupić trójkąt ostrzegawczy w Warszawie lub innym mieście w naszym kraju, zwróć uwagę na zgodność tego akcesorium z prawem polskim. Zwłaszcza jeśli wolisz robić zakupy w zagranicznych witrynach. Nie zapominaj, że w innych krajach zasada może się różnić, więc bardziej poprawne będzie robienie zakupów na polskich stronach internetowych. Co więcej, cena za trójkąt ostrzegawczy w Polsce jest dość niska.

Przed zakupem zalecamy zapoznanie się z poniższymi wskazówkami na temat podstawowych niuansów, na które należy zwrócić uwagę:

  1. stabilność. Stopki mocujące muszą mieć odpowiednią długość i szerokość, zapewniając w ten sposób dobrą stabilność;
  2. dostępność "kopii zapasowej". Dla lepszej widoczności warto wybrać znaki z "podwójnym", co wskaże, że w projekcie głównego trójkąta pojawi się dodatkowy, ale pomarańczowy. Ta opcja przyciąga znacznie więcej uwagi i jest bardziej zauważalna w trudnych warunkach pogodowych;
  3. obecność etui ochronnego. Wysokiej jakości i twardy futerał może przedłużyć żywotność produktu.

Czytać więcej