Filtry
Znaleziono 6 towarów

Produkty z filtrami:

- Producent:

  • Poputchik
Cena:
od do OK

Apteczki samochodowe Poputchik

Wyświetlano 6 towarów z 9
Pokazać: lista

Po zakupie samochodu każdy właściciel samochodu zaczyna szukać w internecie takich zapytań: apteczka pierwszej pomocy kupić w Polsce. I nie bez celu...

Apteczka - to jest naprawdę rzecz pierwszej pomocy. Gdziekolwiek jesteś, na wakacjach, w pracy, w domu, a jeszcze bardziej w samochodzie, zawsze istnieje ryzyk o zagrożenia zdrowia, a w przypadku samochodu, tutaj o znaczeniu apteczki pierwszej pomocy i nie o czym mówić.

Gdy policjanci kontrolują pojazdy, czy jest w obecności apteczka pierwszej pomocy, jest to niezwykle rzadkie, wtedy znaczna liczba właścicieli samochodów uważa, że jej zakup jest bezużyteczną stratą pieniędzy. I kupują samochodowe apteczki pierwszej pomocy, tylko dlatego, że ich obecność w samochodzie jest prawnie obowiązkowa. W konsekwencji kierowcy kupują, ale niestety nie śledzą za okresem przydatności do spożycia leków.

Jednak żaden z kierowców i ich pasażerów, niestety, nie jest ubezpieczony od wypadków na drodze. Zagrożenie dla zdrowia lub nagłe pogorszenie stanu zdrowia mogą w każdej chwili wyprzedzić każdego. W rzeczywistości w takich przypadkach występują trudności z poszukiwaniem niezbędnych leków i aptek. Apteczka pierwszej pomocy może być potrzebna w sytuacji awaryjnej, gdy czas może zostać użyte na sekundę.

Każdy kierowca, który szanuje siebie, musi zasiąść za kierownicą swojego samochodu, tylko w przypadku, gdy w samochodzie znajduje się apteczka pierwszej pomocy samochodowa.

Sklep internetowy z samochodowymi apteczkami pierwszej pomocy AUTOBRAT, pomoże ci skompletować lub wybrać gotowy wariant, który spełni twoje wymagania i DIN. Koszt apteczki pierwszej pomocy zależy od zestawu leków. Zgodnie z zamówieniem, dodamy gotowy zestaw pierwszej pomocy, wszelkie potrzebne leki.

Obowiązkowa lista leków powinna zawierać następujące kategorie:

  • leki przeznaczone do zatrzymania krwawienia i konieczne do zastosowania opatrunków;
  • środki przeciwbólowe;
  • leki na niewydolność serca;
  • środki antyseptyczne do leczenia ran;
  • preparaty pomocnicze.

Należy wziąć pod uwagę współczynnik różnice apteczek do samochodów osobowych, autobusów i mikrobusów, będą one różnią się liczbą i listą leków. Istniejące warianty:

  • apteczki pierwszej pomocy dla osobowych samochodów;
  • apteczki pierwszej pomocy dla minibusów o pojemności do 9 osób;
  • apteczki pierwszej pomocy przeznaczone dla liczby pasażerów powyżej 9 osób.

Aby kupić apteczki pierwszej pomocy w Warszawie i innych miastach Polski, możesz odwiedzić stronę AUTOBRAT. Wszystkie apteczki pierwszej pomocy przedstawione na naszej stronie są zgodne z wymaganiami Ministerstwa Zdrowia Polski i mają zapasy przed datą wygaśnięcia produktów leczniczych.

Kupując od nas apteczkę pierwszej pomocy, możesz mieć pewność co do jakości leków. Jakościowe i nieważne leki mogą pomóc uratować komuś życie w trudnych czasach.

Bądź uważny i ostrożny na drogach, i niech nie będziesz wymagać żadnych leków!

Czytać więcej