Filtry
Znaleziono 3 towarów
Cena:
od do OK
Producent:

Gaśnice

Wyświetlano 3 towarów z 3
Pokazać: lista

Nagły pożar w samochodzie może wystąpić z różnych powodów: podpalenia, z powodu nieostrożnego obchodzenia się z ogniem, w wyniku wypadku, w przypadku usterki w okablowaniu, usterki technicznej pojazdu (wyciekające paliwo) itp. Na podstawie różnych przyczyn wystąpienia pożaru w samochódzie, musisz zadbać o drogę, by zmierzyć się z ogniem. W tym celu musisz kupić gaśnicę dla samochodów i na wszelki wypadek zawsze nosić ją ze sobą.

Jeśli martwisz się o swoje zdrowie i życie, a także wszystkich pasażerów, którzy podróżują z tobą, to tak ważna cecha jak gaśnica do samochodu powinna być obecna w kabinie twojego samochodu, bez niepowodzenia. Oprócz tego, że gaśnica w samochodzie może uratować życie, może również zapobiec spaleniu się samochodu, jeśli zapłon już zaszedł.

Również, każdy kierowca wie, że zgodnie z przepisami ruchu drogowego, kupić gaśnicę w samochód i nosić ją ze sobą, każdy kierowca pojazdu musi. Pomimo faktu, że koszt gaśnicy samochodowej nie jest wysoki, niektórzy kierowcy zapominają lub po prostu nie chcą kupować tego akcesorium. I na próżno!

Wiadomo, że ogień może rozpocząć się nagle i niezauważono. Po rozpaleniu ogień rozprzestrzenia się niesamowicie szybko, więc jedyną szansą na uratowanie swojej własności (samochodu) jest natychmiastowe rozpoczęcie gaszenia ognia. W przeciwnym razie pożaru nie można już zatrzymać za pomocą ręcznej gaśnicy, a po przybyciu straży pożarnej z samochodu już nic nie zostanie się.

Przed zakupem gaśnicy samochodowej w Polsce, warto zrozumieć ich klasyfikację.

Główne rodzaje gaśnic samochodowych:

  • gaśnica na dwutlenek węgla;
  • gaśnica samochodowa proszkowa;
  • gaśnica przeciwpożarowa.

Cena gaśnicy samochodowej zależy bezpośrednio od rodzaju gaśnicy i potrzebnej objętości. Każda opcja ma zalety i wady.

Najbardziej optymalną i łatwą opcją podczas wyszukiwania miejsca zakupu gaśnicy będzie zakup gaśnicy samochodowej w sklepie internetowym, ponieważ cena tutaj jest zawsze niższa niż na rynkach lub stacjonarnych sklepach samochodowych.

Kupić gaśnicę samochodową w Warszawie można w sklepie internetowym AUTOBRAT. Minimalna cena za gaśnicę proszkową samochodową, szybką dostawę, program bonusowy przy zakupie na stronie, wszystko to wyjątkowo zadowoli każdego kierowcy.

Czytać więcej