Filtry
Znaleziono 2 towarów

Produkty z filtrami:

- Rok:

  • SsangYong Actyon Sports '2005-2012
Marka:
Pokaż wszystkie marki
Typ osłony:
Osłona chłodnicy
Osłona drążka kierowniczego
Osłona dyferencjału
Osłona pod skrzynię biegów
Osłona pod skrzynię rozdzielczą
Osłona reduktora tylnego mostu
Osłona tylnego zderzaka
Osłona zbiornika paliwa
Rozwiń wszystkoUkryj
Materiał:
Aluminium
Wybierz towar do SsangYong Actyon Sports '2005-2012, za pomocą rozdziałów czy filtru. Naciśnij na obrazek dla zwiększenia.
Produkty pasują do następnych lat: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012

Osłona silnika SsangYong Actyon Sports '2005-2012

Wyświetlano 2 towarów z 837
Pokazać: lista
Niedostępny
243

Nr kat.: 051-002-008-02

Materiał: Stal

Producent: Novline (Autofamily)

Kupić osłonę silnika SsangYong Actyon Sports '2005-2012 w Warszawie.

Produkty pasują do następnych lat: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012.
Sklep internetowy z częściami samochodowymi i akcesoriami AutoBrat oferuje najbardziej przystępne ceny za osłonę silnika SsangYong Actyon Sports '2005-2012 i prowadzi sprzedaż i dostawę na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń i innych miastach.

Zabezpieczyć swój samochód i jego części przed różnymi odkształceniami i zanieczyszczeniami - odpowiedzialność każdego właściciela samochodu.

Sklep internetowy "AUTOBRAT" oferuje wysokiej jakości akcesoria do sprzedaży, o wysokim poziomie obrony skrzyni korbowej i silnika samochodu. Z nami wygodnie jest zadbać o swoim samochodzie, nie zostawiając wygodnego i miękkiego fotela. Szybko dostarczymy jakościową osłonę silnika.

Co i przed czym bronimy

Na bieżąco zabezpieczyć pewną obronę swojemu samochodowi, a więc, obronić się i swoich pasażerów od podróżnych niespodzianek.

Ustalona na samochodzie osłona silnika, zdolna uchować nie tylko silnik, ale i inne części ruchliwego przedziału od zabrudzeń, ciosów, defektów i wilgoci.

Oprócz innych przewag, obrona podstawki karteru istotnie przeszkadza porywaczowi przeniknąć do systemu elektrycy twojego auta.

Obrona dolnej części samochodu jest aktualna dla wszystkich aut bez wyjątku. Szczególnie jej potrzebują modele z niskim prześwicie i częstymi podróżami po bezdrożu.

Głównym zadaniem ochrony ruchliwego przedziału jest ochrona silnika przed:

  • kamieniami;
  • wadami drogowymi (doły na drogach);
  • uszkodzeniem po przybyciu na krawężniki, włazy;
  • wadami zaspy.

Osłona silnika

Producenci osłon silników i sklep "AUTOBRAT" są pewni, że dobra osłona musi charakteryzować się wysokim poziomem niezawodności. To objaśnia obecność na naszej stronie, tylko osłonę silnika takich popularnych marek jak:

  • Kolchuga;
  • Polcar;
  • Rezaw-Plast;
  • Novline.

Dbając o naszych klientach i rozwiązując problemy, oferujemy tylko najlepsze warianty na rynku ochronnych akcesoriów.

Aluminiowa osłona silnika jest łatwiejsza, ale tworzy wgniecenia. Istnieją gatunki wykonane z kompozytów, takich jak osłona karbonowa lub kevlarowa osłona silnika.

Sklep internetowy "AUTOBRAT" oferuje kupić osłonę silnika w Warszawie wykonaną ze stali, o grubości 2,0 mm, powierzchnia której jest pokryta powłoką antykorozyjną.

Cena osłony silnika dokładnie Wam spodoba się, jak i ten fakt, że, kupić osłonę karteru i zrealizować jej montaż można szybko i niezawodnie, bez dodatkowego wiertnictwa.

Z sklepem "AUTOBRAT" zawsze będziesz w całkowitym bezpieczeństwie!

Czytać więcej