Osłona silnika Jeep Cherokee '2018-> (Seria Premium, ZipoFlex) Kolchuga

Nr kat.: 028-009-008-04
Materiał: Stal
Model: Jeep Cherokee
1345
PLN
Porównaj
25*
35
bezpłatnie
w Polsce
w Warszawie
własny odbiór
gwarancja
24 miesięcy
Zwrot towaru w ciągu 14 dni
* - wskazany minimalny koszt dostawy (waga towaru do 1 kg)
Właściwości
Materiał Stal
Opis

Dla stworzenia nienagannej osłony silnika wykorzystaliśmy najbardziej rewolucyjne technologie i patenty. Wszystko starannie przemyśleliśmy i wykonaliśmy w metalu.
Kolchuga wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa i niezawodności.
Właściwości osłony silnika firmy:
- bezpieczeństwo ponad wszystko;
- system owiewu BloW - OFF®;
- system bezpieczeństwa TakE - OFF®;
- belki, pochłaniające energię OFF-ENERGY®;
- powłoka ochronna ZiPoFlex®;
- żebra usztywniające;
- amortyzatory gumowe;
- aerodynamika.

   

System owiewu BloW - OFF®

W celu wykluczenia przegrzania silnika i skrzyni biegów w przedniej części osłony zostały wykonane specjalne otwory, zapewniające przepływ powietrza do odprowadzania ciepła. W czasie jazdy powietrze przechodzi przez otwory i pochłania ciepło wytwarzane przez silnik i wyrzuca je na zewnątrz. Wszystko prosto i elegancko. W celu osiągnięcia tego efektu musieliśmy zminimalizować opór powietrza.

 

System bezpieczeństwa TakE - OFF®

Dzięki innowacyjnemu systemowi TakE - OFF® rozwiązaliśmy problem wolnego awaryjnego zsuwania się silnika podczas wypadku. Nic nie przeszkodzi częściom samochodu pochłaniać energię zderzenia. Przy deformacji siłowych elementów karoserii osłona uwalnia się ze swoich mocowań.

 
   

Belki, pochłaniające energię OFF-ENERGY®

Podstawą systemu jest pochłaniająca energię belka, zdolna do poskramiania jakiejkolwiek siły. Konstrukcja ze specjalne przewidzianą zdolnością do deformacji zawsze gotowa przyjąć na siebie energiję uderzenia w razie najechania na przeszkodę. W niektórych modelach grubość belki wynosi 8 mm. P.S. Ten system nie unieważnia praw fizyki, tylko pozwala na zminimalizowanie skutków ich działania.

 

Powłoka ochronna ZiPoFlex®

Jednym z trudnych zadań, które mieli rozwiązać inżynierowie, było zadanie uchronić powierzchnię osłony przed korozją. Wykorzystanie farb proszkowych, nawet z wielopoziomowym przygotowaniem, nie dawało pożądanego rezultatu. Opracowawszy różne warianty, zatrzymaliśmy się na technologii ZiPoFlex. Ten elastyczny kompozyt cynkowo-polimerowy zdolny opierać się oddziaływaniu czynników nie tylko atmosferycznych, ale też mechanicznych.

 
   

Żebra usztywniające

Łącząc najbardziej nowoczesne technologie, wyprodukowaliśmy osłonę lekką i niezawodną. W tym celu zastosowaliśmy technologię objętościowego sztancowania. Jako wynik mamy niesamowicie lekką i fantastycznie wytrzymałą osłonę.

 

Amortyzatory gumowe

Amortyzatory wykonane z wysokiej jakości gumy, są one elastyczne i niezawodne. One się nie boją ani mrozu, ani upału. One zawsze są gotowe do pracy. One niezawodnie przeszkadzają pojawieniu się niepotrzebnych hałasów.

 
   

Aerodynamika

Płynne kształty powtarzają formę dna samochodu, polepszając aerodynamikę. Badania w aerodynamicznej rurze udowodniły, że nawet do 30% oporu powietrza przypada na dno samochodu.

Nr kat. 028-009-008-04
Gwarancja (miesiące) 24
Materiał Stal
Producent Kolchuga
Szybki zakup gggg
Обязательно укажите ваше имя 111
В имени допускаются только кириллические или латинские буквы, пробелы и знак тире 222
Obowiązkowo wskaż telefon 111
В номере телефона допускаются только цифры, скобки, пробелы, знак плюса и тире 222
Podaj prawidłowy adres e-mail lub pozostaw puste pole 111
Podaj prawidłowy adres e-mail lub pozostaw puste pole 222
Dziękujemy za złożone zamówienie!
Błąd!
Będziemy dzwonili w najbliższym czasie, prosimy czekać.