Filtry
Znaleziono 4 towarów
Marka:
Producent:
EGR

Owiewki szyby tylnej

Wyświetlano 4 towarów z 4
Pokazać: lista
Niedostępny
313

Nr kat.: 022-008-007-01

Materiał: Szkło akrylowe

Producent: EGR

Niedostępny
336

Nr kat.: 054-035-007-02

Materiał: Szkło akrylowe

Producent: EGR

Niedostępny
336

Nr kat.: 041-022-007-02

Materiał: Szkło akrylowe

Producent: EGR

Niedostępny
372

Nr kat.: 022-010-007-01

Materiał: Szkło akrylowe

Producent: EGR

Kupić owiewki szyby tylnej w Warszawie.

Sklep internetowy z częściami samochodowymi i akcesoriami AutoBrat oferuje najbardziej przystępne ceny za owiewki szyby tylnej i prowadzi sprzedaż i dostawę na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń i innych miastach.

Jeśli lubisz indywidualizm, cenisz design i wyjątkowość, wtedy dokładnie myślałeś o tym, jak dać swojemu samochodowi szczególne cechy.

Z pewnością możesz to zrobić, ale jest to bardzo kosztowne i nie jest to fakt, że po pewnym czasie nie będzie się nudzić. A przerabiać jeszcze raz dokładnie nie zachce się.

Lecz jest wariant i prościej - zainstalować owiewkę szyby tylnej. To akcesorium doskonale uzupełnia wygląd samochodu, czyniąc go bardziej agresywnym i dającym funkcje wyścigowe.

Oprócz estetycznych funkcji, owiewka szyby tylnej jest również praktyczna. Ze względu na swój aerodynamiczny kształt, owiewki tylnej szyby kierują strumień powietrza z dachu samochodu do tyłu i do góry. Dzięki temu tylne okno Twojego samochodu będzie znacznie czystsze, co zapewni lepszą widoczność. Dotyczy to szczególnie właścicieli hatchbaków i wagonów.

Jak widzimy, ten mały dodatek ma wiele zalet. A co najważniejsze, cena owiewki szyby tylnej jest minimalna i może sobie pozwolić praktycznie każdy znawca samochodów.

W sklepie internetowym "AUTOBRAT" znajdziesz ogromny wybór owiewek praktycznie do wszystkich modeli samochodów. A także:

1. Koszt naszych towarów jest niższy niż w większości sklepów w Polsce, a stali klienci czekają na specjalne rabaty i oferty.

2. Aby szybko znaleźć produkt, który Cię interesuje, opracowaliśmy intuicyjny i przyjazny interfejs.

3. Za pomocą niektórych filtrów szybko wybierzesz niezbędne akcesorium automatyczne. Sprzedaż towarów odbywa się z maksymalną wygodą dla każdego odwiedzającego do naszego sklepu internetowego.

Zadzwoń do nas już teraz, złóż zamówienie, a za kilka dni dostarczymy towar do dowolnego zakątka Polski przez jedną z usług pocztowych, kurierem w Warszawie.

A jeśli nie możesz się doczekać zakupu, weź towar osobiście z naszego magazynu w Warszawie.

Czytać więcej