Filtry
Znaleziono 8 towarów
Marka:

Orurowanie Pick-Up

Wyświetlano 8 towarów z 8
Pokazać: lista
Niedostępny
1404

Nr kat.: 055-001-023-03

Materiał: Stal nierdzewna

Producent: Arp

Niedostępny
1404

Nr kat.: 055-001-023-01

Materiał: Stal nierdzewna

Producent: Arp

Niedostępny
1404

Nr kat.: 054-031-023-02

Materiał: Stal nierdzewna

Producent: Arp

Niedostępny
1404

Nr kat.: 040-010-023-01

Materiał: Stal nierdzewna

Producent: Arp

Niedostępny
1404

Nr kat.: 040-009-023-01

Materiał: Stal nierdzewna

Producent: Arp

Niedostępny
2485

Nr kat.: 055-001-023-02

Materiał: Stal nierdzewna

Producent: Arp

Niedostępny
2485

Nr kat.: 041-013-023-01

Materiał: Stal nierdzewna

Producent: Arp

Niedostępny
7663

Nr kat.: 054-031-023-01

Materiał: Stal nierdzewna

Producent: Novline (Autofamily)

Kupić orurowanie pick-up w Warszawie.

Sklep internetowy z częściami samochodowymi i akcesoriami AutoBrat oferuje najbardziej przystępne ceny za orurowanie pick-up i prowadzi sprzedaż i dostawę na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń i innych miastach.

Czy masz samochód z nadwoziem Pick-Up, kochasz swój samochód i chcesz go zmienić, dzięki dobremu i wysokiej jakości tuningowi, aby zawsze wyglądał stylowo?! Wtedy przyszedłeś we właściwe miejsce! Nasz sklep internetowy do tuningu samochodowego i akcesoriów samochodowych AUTOBRAT.PL z przyjemnością przedstawia Państwu taki element tuningu zewnętrznego jak Orurowanie Pick-Up.

Orurowanie Pick-Up (ROLL BARS) są specjalnymi narożnikami ochronnymi i dekoracyjnymi, które są montowane na górnej części karoserii samochodów w nadwoziu pickupa. Po zainstalowaniu orurowania na pickupie, nadasz swojemu samochodowi bardziej imponujący wygląd, który podkreśli Twoje poczucie stylu i osobowości.

Dekoracyjno-dekoracyjne narożniki to również Orurowanie Pick-Up oferowane do sprzedaży w sklepie AUTOBRAT, wykonane są z polerowanej stali nierdzewnej (w niektórych modelach połączonych z poliuretanem). Orurowanie typu Pick-Up ze sklepu AUTOBRAT.PL wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, takiej marki jak X5CrNi18-10, jest odporna na korozję i żaroodporna stal nierdzewna. Produkty wykonane ze stali nierdzewnej tej klasy pozwalają nie obawiać się korozji. Tak więc orurowanie Pick-Up będzie służył przez ponad rok i sprawi, że będziecie cieszyć się blaskiem polerowanej stali.

Orurowanie Pick-Up są montowane w samochodzie za pomocą specjalnego łącznika, który został zaprojektowany specjalnie dla każdej marki i modelu samochodu. Do instalacji stosowane są standardowe otwory produkcyjne, dlatego też dodatkowe wiercenie korpusu prawie nigdy nie jest wymagane.

We współczesnym świecie większość kierowców jednoczy jedno - autotuning i opcję kupić orurowanie Pick-Up do samochodu, to doskonała i niezbyt kosztowna opcja przekształcania samochodu.

Czy masz pytanie, gdzie kupić orurowanie Pick-Up na samochód w Polsce?

W sklepie internetowym autotuningu AUTOBRAT.PL można kupić orurowanie Pick-Up do samochodu w Warszawie i w Polsce. Cena w naszym sklepie zadowoli absolutnie każdego kupującego.

Czy chcesz kupić niedrogie lub odwrotnie ekskluzywne orurowanie Pick-Up do samochodu z dostawą w Warszawie lub z dostawą w Polsce!? Nie ma problemu, pomożemy ci w tym zadaniu!

Dlaczego my?

  • Sklep internetowy z akcesoriami samochodowymi i częściami zamiennymi AUTOBRAT, był w stanie stworzyć się jako niezawodny sklep, z przyjemnymi cenami;
  • mamy jasne i profesjonalne podejście do każdego klienta;
  • spełniamy wszystkie zobowiązania gwarancyjne wobec każdego klienta;
  • nasze produkty są certyfikowane.
  • Dlatego zaufanie tysięcy kierowców naszego kraju do nas jest uzasadnione.

    Stwórz z nami wysokiej jakości tuning samochodowy!

Czytać więcej