Filtry
Znaleziono 87 towarów
Cena:
od do OK
Marka:
Materiał:
Producent:
Arp

Relingi

Wyświetlano 20 towarów z 87
Pokazać: lista
278

Nr kat.: 018-012-024-01

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

278

Nr kat.: 037-028-024-01

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

278

Nr kat.: 055-005-024-02

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

225

Nr kat.: 045-006-024-01

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

746

Nr kat.: 040-009-024-02

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

278

Nr kat.: 055-034-024-01

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

225

Nr kat.: 017-009-024-01

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

278

Nr kat.: 042-024-024-02

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

278

Nr kat.: 040-001-024-01

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

278

Nr kat.: 045-007-024-01

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

225

Nr kat.: 037-028-024-03

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

225

Nr kat.: 054-041-024-01

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

278

Nr kat.: 055-001-024-01

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

278

Nr kat.: 045-015-024-01

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

746

Nr kat.: 055-001-024-02

Materiał: Aluminium

Producent: Arp

Kupić relingi w Warszawie.

Sklep internetowy z częściami samochodowymi i akcesoriami AutoBrat oferuje najbardziej przystępne ceny za relingi i prowadzi sprzedaż i dostawę na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń i innych miastach.

Czy postanowiłeś nadać swojemu samochodowi bardziej reprezentacyjny wygląd? Czy planujesz wybrać się na długo oczekiwane wakacje i masz wiele rzeczy, które nie pasują do bagażnika samochodu? Jest wyjście! Relingi dachowe do samochodu, to jest to, czego potrzebujesz!

Wielu właścicieli samochodów często musi nosić swój bagaż w samochodzie, który po prostu nie pasuje do wnętrza samochodu. W takich przypadkach istnieją specjalne elementy - oryginalne (modelowe) oraz uniwersalne relingi dachowe samochode. Relingi samochodowe to para specjalnych prowadnic wykonanych z metalu, plastiku, aluminium lub innego materiału kompozytowego, które są przymocowane do dachu samochodu, a pomiędzy relingami wzdłużnymi są zamontowane półki na bagaż podręczny. Nazwa reling po angielsku "railing" jest tłumaczona jako "poręczy" (bardzo często można zobaczyć złe warianty pisania słowa "reling", na przykład: "relling" lub "releg").

Dlaczego musisz kupować relingi do samochodu?

Istnieje kilka powodów:

  • relingi samochodowe do auta, są nie tylko praktycznym i koniecznym dodatkiem, relingi są również stylowe, dekoracyjne elementy nadwozia samochodu;
  • dzięki podłużnym relingom Twój samochód będzie wyglądał pierwszorzędnie i drogo, ale praktyczna strona sprawy jest nie mniej ważna - w końcu ustawianie relingów na samochód, możesz transportować samochodem, prawie każdy ładunek;
  • coś, czego nie można było wcześniej przetransportować, a teraz będziesz mógł. Zapomnij o stałym braku miejsca w samochodzie. Teraz, idąc z rodziną na wycieczkę, możesz zabrać wszystkie rzeczy, które potrzebujesz dla siebie, w których wcześniej ograniczałeś się.

Klasyfikacja relingów samochodowych.

Relingi samochodowe można sklasyfikować według następujących typów:

  • uniwersalne relingi dachowe;
  • oryginalne relingi (są to te same relingi modelowe);

Druga opcja dotyczy konkretnej marki i modelu samochodu. Pierwszą opcją będzie możliwość wyboru prawie dowolnego modelu samochodu, ale może być konieczne wprowadzenie drobnych ulepszeń, co nie zawsze jest wygodne. Kupić akcesoria, takie jak relingi, możesz w naszym sklepie internetowym AUTOBRAT. Kupując u nas, masz gwarancję, że zaoszczędzisz swój budżet, ponieważ nasza cena jest konkurencyjna, a nasz asortyment jest w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich kupujących z jakimkolwiek poziomem dobrobytu.

Montaż relingów na dachu samochodu.

Zainstalowanie ozdobnych relingów na samochodzie nie będzie dla Ciebie trudne, ponieważ sklep AUTOBRAT zapewnia swoim klientom szczegółowe instrukcje dotyczące montażu relingów, a w razie potrzeby nasi inżynierowie do zainstalowania relingów, uprzejmie zapewnią Ci szczegółowe zdjęcia i zapewnią pełne konsultacje, opowiedzą wszystkie szczegóły i niuanse instalacji.

Niektóre modele samochodów mają już specjalne technologiczne rowki na dachu, na których, jeśli to konieczne, można zainstalować relingi za pomocą specjalnych śrub. Jeśli w twoim samochodzie nie ma elementów mocujących do relingów, ale musisz przewozić ładunki na dachu samochodu, możesz zamocować relingi do dachu za pomocą kleju montażowego lub specjalnego uszczelniacza (ta procedura jest zalecana dla wykwalifikowanej stacji obsługi, ponieważ będzie wymagać pewnej wiedzy i umiejętności).

Więc jeśli nadal wątpisz w celowość zakupu tego akcesorium samochodowego, nie zwlekaj! Po zakupie relingów na samochód, dostaniesz więcej komfortu, więcej okazji do podróży i aktywności na świeżym powietrzu, zobaczysz swój samochód po drugiej stronie i nowy wygląd Twojego samochodu z pewnością Ci się spodoba i przyciągnie wzrok otaczających.

Zdecydowałeś się odebrać i kupić dla swojego ukochanego samochodu ten niezbędny i stylowy dodatek, sklep internetowy AUTOBRAT do Twojej dyspozycji! Witryny naszego sklepu internetowego są gotowe, aby dostarczyć Tobie, naszemu drogiemu nabywcy, wyłącznie certyfikowane relingi do samochodów dla dowolnego samochodu, dowolnej marki, w szerokim zakresie oraz w różnych opcjach takich znanych marek jak:

  • Auto Regal Parts, ARP (Turcja);
  • Can Otomotive (Turcja);
  • Winbo (Chiny);

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i spełnia wszystkie wymagania techniczne przez producenta pojazdu, a także w produkcji relingów, wszystkie zasady aerodynamiki były brane pod uwagę, zapewniając, że nie niepotrzebny szum wiatru i długa żywotność akcesoriów. Po zakupie relingów w sklepie internetowym AUTOBRAT zrobimy wszystko, aby nie czekać długo. Nasi menedżerowie będą przetwarzać zamówienia tak szybko jak to możliwe, a nasi kurierzy będą natychmiast i dokładnie określony okres czasu dostarczenia towaru w Warszawie i wysłać paczkę do dowolnego kraju na świecie.

Czytać więcej