Filtry
Znaleziono 7 towarów
Producent:

Prostowniki do akumulatorów

Wyświetlano 7 towarów z 7
Pokazać: lista
Niedostępny
131

Nr kat.: 000-020-0005

Producent: Lavita

Niedostępny
140

Nr kat.: 000-020-0001

Producent: Lavita

Niedostępny
144

Nr kat.: 000-020-0006

Producent: Lavita

Niedostępny
163

Nr kat.: 000-020-0003

Producent: Lavita

Niedostępny
254

Nr kat.: 000-020-0002

Producent: Lavita

Niedostępny
333

Nr kat.: 000-020-0004

Producent: Lavita

Niedostępny
379

Nr kat.: 000-020-0007

Producent: Lavita

Kupić prostowniki do akumulatorów w Warszawie.

Sklep internetowy z częściami samochodowymi i akcesoriami AutoBrat oferuje najbardziej przystępne ceny za prostowniki do akumulatorów i prowadzi sprzedaż i dostawę na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń i innych miastach.

Akumulator w samochodzie to jeden z najważniejszych elementów.

Chcielibyśmy poinformować Cię o tym, jak przedłużyć jego żywotność.

Głównym wrogiem akumulatora samochodowego jest słaby ładunek, więc niezwykle ważne jest, aby utrzymywać go w stanie naładowania, tak jak w przypadku częstych i krótkich podróży po mieście, generator nie ma czasu na pełne naładowanie akumulatora, a poziom naładowania szybko spada, co może doprowadzić do przedwczesnej wymiany. Aby uniknąć rozładowania, należy kupić prostowniki do akumulatorów samochodów.

Teraz, po kolei, co jest i do jakich celów się stosuje.

Urządzenie do ładowania akumulatorów samochodowych to specjalne urządzenie, które daje możliwość ładować akumulator samochodu, jeśli jest rozładowany.

Akumulator samochodowy musi być stale utrzymywany w stanie roboczym, w przeciwnym razie w najbardziej nieodpowiednim momencie ryzykujesz po prostu nie uruchamiać silnika. Negatywna temperatura, długie parkowanie bez ruchu, stary akumulator, zapomniane światło w kabinie, nieprawidłowo zainstalowane alarmy i inne urządzenia elektryczne, wszystko to wpływa na poziom naładowania akumulatora w samochodzie. Jeśli nie chcesz być sam na sam z zużytym akumulatorem, warto kupić prostownik do akumulatora samochodowego w Polsce.

Alternatywnie możesz otrzymać "ładowarkę startową" i wozić ją ze sobą w bagażniku. Taki asystent będzie w stanie ci pomóc w najtrudniejszej sytuacji. Również przenośny "rozruch" będzie w stanie naładować w drodze laptopa, telefon komórkowy, tablet lub inny elektroniczny gadżet.

Kupić ładowarkę do akumulatora samochodowego w Warszawie, możesz w sklepie internetowym prostowników do akumulatorów AUTOBRAT. Sprzedajemy urządzenia różnych producentów, różne poziomy jakości i różne kategorie cenowe.

Aby całkowicie naładować akumulator, potrzebujesz od 10 do 24 godzin. Drogie i najnowocześniejsze modele dają możliwość naładować akumulator w krótszym czasie około 15-30 minut. Ale cena ładowarki samochodowej do akumulatora o tym poziomie przekracza średnią cenową.

Rozróżniają 2 rodzaje ładowarek do samochodów:

  1. ładowarki impulsowe;
  2. ładowarki transformatorowe.

Główna różnica polega w wymiarach urządzenia i bezpośrednio w konstrukcji, a mianowicie w sposobie przekształcenia prądu. Impulsowe, z kolei (kompaktowe) a transformatorowe (masywne).

Sklep AUTOBRAT oferuje:

  • szeroki wybór;
  • sprawdzone i niezawodne modele prostowników do akumulatorów;
  • rozsądną cenę;
  • szybką dostawę w mieście Warszawa i innych miastach naszego kraju.

Zrobić wybór prawidłowym, pomogą nasi managerzy i obiektywne odzewy zadowolonych klientów!

Czytać więcej