Alkomat

Wyświetlano 7 towarów z 7
Pokazać: lista
127

Nr kat.: 000-021-0005

Producent: Carface

Niedostępny
422

Nr kat.: 000-021-0001

Producent: ParkCity

Niedostępny
564

Nr kat.: 000-021-0002

Producent: ParkCity

Kupić alkomat w Warszawie.

Sklep internetowy z częściami samochodowymi i akcesoriami AutoBrat oferuje najbardziej przystępne ceny za alkomat i prowadzi sprzedaż i dostawę na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń i innych miastach.

Oczywiście każdy kierowca będzie znał następujące sytuacje.

Czasem po ciężkim dniu w pracy, mamy ochotę pojechać do baru i zrelaksować się, ale jak nie chce się zostawić samochód na parkingu, a rano powracać się do niego. Ale siadać się za kierownicą po alkoholu, niby jak też nie wolno i to nie jest bezpieczne, co więcej, można uzyskać przyzwoitą karę. Lub gdy w dzień wolny lub na wakacjach odpoczywasz łatwo, wypiwszy kielich wina czy piwa, i nagle trzeba pilnie dokądś jechać. Jak być w tej sytuacji? Zamówić taksówkę, lub ryzykować i samodzielnie siąść za kierownicę? W takie momenty, poza wątpliwością, pomogą zrobić wierny wybór - specjalne urządzenia do pomiaru ilości alkoholu we krwi - alkomaty.

Dziś, elektroniczny alkomat już przestał być strasznym urządzeniem, którym przestraszają współpracownicy Wydziału kontroli ruchu drogowego. Teraz, coraz częściej możemy jego spotkać u zwyczajnych kierowców. Przecież kupić alkomat w internet sklepie - taniej, aniżeli opłacać nie małą karę, a jeszcze gorzej wracać potem odebrane inspektorem prawo jazdy. Kupić alkomaty w Polsce dziś nie złoży trudności, duży asortyment, dostępna cenowa polityka, dają możliwość każdemu z nas, zostać władcą takiego pożytecznego przyrządu i zawsze mieć pewność co do prawa zarządzać samochodem. "Alkomat cena w Polsce", " sprzedaż alkomatu" liczba takich zapytań, według statystyki Google z każdym dniem zwiększa się, że, poza wątpliwością, mówi o popularności tego urządzenia, wśród kierowców naszego kraju. Kupić alkomat w Warszawie, Wam pomoże, sklep Autobrat. U nas, potraficie znaleźć różne modele alkomatów.

Wybierając ten pomiarowy przyrząd, obowiązkowo przykładajcie uwagę na następne charakterystyki i właściwości:

  1. producent;
  2. cena alkomatu;
  3. typ czujnika.

U nas możesz kupić z dostawą w Warszawie i Polsce:

  • osobisty alkomat;
  • profesjonalny alkomat;
  • specjalne alkomaty.

Osobisty - to optymalny wariant dla dowolnego kierowcy. Ma kompaktowy rozmiar, łatwo może umieścić się w schowku czy w kieszeni i zawsze będzie pod ręką. On jest przeznaczony do osobistego użycia. Takie urządzenia mogą mieć następny wygląd sensorów:

  • przyrząd z półprzewodnikowym czujnikiem;
  • alkomat z zastosowaniem sensora elektrochemicznego;
  • przyrząd z podczerwonym sensorem.

Taki tester w ciągu kilku minut będzie mógł wyświetlić przetworzony wynik na istniejącym wyświetlaczu.

Profesjonalne - takie urządzenia przewidywane do wykorzystania przez przedsiębiorstwa i policję drogową. Rozmiary takich przyrządów mają dość duże rozmiary, mają dużą ilość dodatkowych komponentów i mnóstwo funkcji. One są przeznaczone do wielokrotnego użytku w ciągu dnia.

Specjalne testery alkoholu - coś średnie między profesjonalnym i osobistym. On jest jakościowy i udoskonalony w porównaniu z osobistym, lecz częściowo ustępuje w funkcjonalności profesjonalnemu. Te urządzenia doskonale wytrzymują codzienne obciążenia, mają podniosłą precyzję wymiaru i po pewności zarekomendowały się doskonale.

Cena alkomatu w sklepie internetowym AUTOBRAT, będziesz mile zaskoczony!

Czytać więcej