Filtry
Znaleziono 3 towarów
Cena:
od do OK
Efektywnych pikseli:
Minimalne oświetlenie:
Stopień ochrony:
Producent:

Kamery cofania

Wyświetlano 3 towarów z 3
Pokazać: lista
212

Nr kat.: 000-024-0001

Producent: ParkCity

113

Nr kat.: 000-024-0003

Producent: ParkCity

113

Nr kat.: 000-024-0002

Producent: ParkCity

Kupić kamery cofania w Warszawie.

Sklep internetowy z częściami samochodowymi i akcesoriami AutoBrat oferuje najbardziej przystępne ceny za kamery cofania i prowadzi sprzedaż i dostawę na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń i innych miastach.

Ważną umiejętnością dla każdego kierowcy jest zdolność do jazdy tyłem i parkowania samochodu z tyłem. Temu uczą w każdej szkole nauki jazdy. Ale pomimo tego, że taki manewr jak parkowanie jest obowiązkowy do zdania egzaminu w Państwowej Inspekcji Ruchu, znaczna liczba kierowców naprawdę nie nauczyli się temu. Parkowanie, które odbywa się na tylnym biegu, na pierwszy rzut oka, może wydawać się skomplikowanym. Nie doświadczeni kierowcy boją się, w razie konieczności jechać tyłem, ponieważ w takich warunkach widoczność jest bardzo ograniczona, a ryzyko trafienia w czyjeś auto wzrasta. W tej sytuacji doskonały asystent podczas parkowania, dla każdego kierowcy, będzie kamera cofania. Z jej pomocą będziesz czuć się tak komfortowo i bezpiecznie, jak to tylko możliwe, podczas cofania w miejscach o ograniczonej przestrzeni do manewrowania. Nie zaparkowany prawidłowo lub po nieudanym manewrze, wszystko to może obrócić się przeciwko tobie, uszkadzając nie tylko twój samochód, ale także cudzy. Kamera cofania do auta, pomaga zapobiegać niepożądanym incydentom.

W sklepie AUTOBRAT również spełnia się sprzedaż kamer cofania do:

 • widoku z boku;
 • kamery z widokiem z przodu.

Ale ednak najbardziej popularne są kamery cofania do samochodów. Ponieważ zapewniają one łatwe parkowanie, nawet dla początkujących kierowców.

Kup tylną kamerę samochodową w Polsce, pomoże sklep internetowy AUTOBRAT. Ale przedtem, aby dokonać wyboru kamery cofania do samochodu, nie jest zbyteczne pytanie, na czym polegają różnice między modelami.

Różnice są następujące:

 • kąt przeglądu. Czym on jest większy, tym lepiej;
 • światłoczułość. Czym cyfra czułości niższa, tym lepiej. Oznacza to, że kamera będzie mogła pracować nawet w warunkach słabego oświetlenia;

Liczba różnych trybów, takich jak:

 • tryb widoku panoramicznego;
 • tryb wyświetlania «zza rogu»;
 • widok z góry;
 • odbicie lustrzane.

Zwróć uwagę, że kamery są podzielone w miejscu instalacji i mogą być trzech typów:

 1. uniwersalna kamera cofania. Może być ustalona praktycznie w dowolnym miejscu i na dowolnym samochodzie;
 2. etatowe. Ustala się zazwyczaj do plafonu, do oświetlenia tablicy rejestracyjnej lub w uchwycie do otwierania bagażnika;
 3. kamera, która jest wbudowana w ramkę tablicy rejestracyjnej.

Cena samochodowych kamer cofania w Warszawie i innych miastach Polski będzie zależeć bezpośrednio od powyższych parametrów i producenta.

Sklep internetowy AUTOBRAT ma najszerszy asortyment tych urządzeń. Będziesz mógł wybrać i kupić kamerę cofania do swojej marki i modelu samochodu. Nasi profesjonalni konsultanci bez wątpienia pomogą ci zrozumieć w szeroką gamę modeli.

Udanego i bezpiecznego parkowania!

Czytać więcej