Filtry
Znaleziono 68 towarów
Cena:
od do OK
Podszewka:
Materiał:

Pokrowce na samochód, plandeka

Wyświetlano 20 towarów z 68
Pokazać: lista
59

Nr kat.: 000-002-0034

Materiał: Poliester

Producent: Vitol

Kupić pokrowce na samochód, plandeka w Warszawie.

Sklep internetowy z częściami samochodowymi i akcesoriami AutoBrat oferuje najbardziej przystępne ceny za pokrowce na samochód, plandeka i prowadzi sprzedaż i dostawę na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń i innych miastach.

Nawet jeśli właściciel samochodu ma garaż, takie przejęcie, jak pokrowce na samochód, nie jest zbyteczne. W niektórych przypadkach jest to po prostu obowiązkowe.

Ci, którym jeszcze nie udało się uzyskać ładnego "domu" dla samochodu, obecność pokrowca jest po prostu konieczna.

Firma "AUTOBRAT" daje wszystkim chętnym możliwość zakupu produktu wysokiej jakości w celu ochrony swojego samochodu w postaci akcesoriów, takich jak pokrowce do samochodu.

Nasz sklep internetowy oferuje kupić pokrowce na samochód z bardzo wytrzymałego i odpornego na ścieranie materiału poliestrowego. Wysokiej jakości osłona samochodu pozwala chronić pojazdy przed pojawieniem się niepożądanych wad.

Najlepsza plandeka

Myśląc nad wyborem akcesoriów ochronnych, należy uwzględnić właściwości, którymi musi posiadać ten produkt:

  • odporność na wilgoć - nie powinien przemakać;
  • chronić przed światłem słonecznym - nie wypalić się pod wpływem intensywnego światła słonecznego, chronić maszynę i lakier przed przegrzaniem;
  • pożądane jest, aby mieć podszewkę;
  • pokrowce na samochód powinne być łatwe;
  • mieć wysokiej jakości szwy;
  • być dwustronne;
  • zabezpieczać dobrą wymianę powietrza i pary;
  • być z solidnego materiału;
  • być odporny na nagłe zmiany temperatury.

Sklep internetowy «AUTOBRAT» oferuje wybór pokrowców do samochodów zgodnie z ich ogólnymi wymiarami.

Znając parametry swojego samochodu, możesz łatwo znaleźć potrzebne pokrowce, a nasi menedżerowie w każdej chwili będą mogli doradzić ci w procesie wyboru.

Na stronach naszego sklepu możesz szybko i wygodnie wybrać produkty od tak popularnego producenta jak Lavita, Kegel-Blazusiak.

Producent oferuje do wyboru 5 wariantów rozmiarów pokrowców do samochodów: od S do XXL. Do produkcji pokrowca na samochód, jednym z najbardziej odpornych na zużycie materiałów jest poliester. Na jego podstawie powstała własna wersja materiału - "PEVA". Ta tkanina ma wyjątkowe właściwości, dzięki którym jest w stanie idealnie zabezpieczyć samochód.

Pokrowca są pakowane w kompaktową torbę z uchwytami. Jest wygodny w transporcie, zajmuje bardzo mało miejsca w bagażniku, podróżując z Tobą w dowolnym kierunku.

Plandeka do samochodu chroni nie tylko zewnętrzną powłokę samochodu, ale także ukrywa przed wścibskimi oczami wnętrze i jego zawartość. Również oferowane przez nas pokrowca mają zdolność nie powodować powstawania pleśni. Ta ważna cecha ma wielkie znaczenie dla tych, którzy są podatni na różne reakcje alergiczne.

Aby kupić pokrowce na samochód w Warszawie i w Polsce, możesz zamówić ten wariant, który chcesz, za pośrednictwem naszej strony internetowej.

W sklepie internetowym "AUTOBRAT" otrzymasz akcesorium do swojego ulubionego samochodu: wygodnie, niedrogo, gwarantowano 100% jakości.

Czytać więcej