Płyny chłodnicze

Wyświetlano 20 towarów z 30
Pokazać: lista
Niedostępny
50

Nr kat.: 000-008-0003

Producent: Chevrolet
Daewoo
General Motors
Opel
Saab

Niedostępny
93

Nr kat.: 000-008-0010

Producent: Chevrolet
Daewoo
General Motors
Opel
Saab

Kupić płyn chłodniczy w Warszawie.

Sklep internetowy z częściami samochodowymi i akcesoriami AutoBrat oferuje najbardziej przystępne ceny za płyn chłodniczy i prowadzi sprzedaż i dostawę na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń i innych miastach.

Dla wielu kierowców ze względu na ogromną liczbę proponowanych rodzajów płyn chłodniczych do samochodów trudno jest prawidłowo wybrać odpowiedni środek przeciw zamarzaniu.

Sklep internetowy AUTOBRAT z radością poda Ci kilka praktycznych wskazówek, które są łatwe do zastosowania w praktyce, a co najważniejsze - dzięki ich podążaniu silnik Twojego samochodu będzie działał poprawnie.

Środek przeciw zamarzaniu: co kupować?

Płyn chłodniczy do samochodu na rynku reprezentowane jest przez wiele marek, z których każda charakteryzuje się specyficznymi niewielkimi zmianami w składzie.

Jeżeli zagłębimy się w znaczenie tłumaczeń tych nazw, to właściwe jest ich stosowanie razem, ponieważ środek przeciw zamarzaniu oznacza "nie zamrażać".

Z kolei cena płynu chłodniczego jest zawsze dużo niższa niż cena środka przeciw zamarzaniu od innych producentów. Ten trend sprzedaży jest uzasadniony jakością i czasem działania płynu chłodniczego w samochodzie.

Kupić środek przeciw zamarzaniu w Warszawie dzisiaj, można prawie w każdym sklepie samochodowym.

Niektórzy właściciele samochodów, kupując, odstraszają kolor płynu chłodniczego. Istnieje opinia, że żółty, różowy lub czerwony płyn chłodniczy ma większą wydajność niż niebieski lub zielony płyn chłodniczy.

Początkowo każdy płyn chłodniczy jest bezbarwny. Jego odcień oznacza tylko określoną markę producenta, co przyczynia się do różnicy między jego produktem a konkurentami.

W rzeczywistości, aby kupić płyn chłodniczy do silnika, należy wybrać go po temperaturach zamarzania, obecność lub brak dodatków, które wskazują na konkretną markę samochodu.

Zajrzyj do książki serwisowej swojego samochodu, a uzyskasz jasną odpowiedź, jakiego płynu potrzebujesz. Oprócz tego nie jest konieczne mieszanie różnych rodzajów płynu chłodniczego, dlatego lepiej jest dodać wodę destylowaną do chłodnicy lub całkowicie zmienić płynu chłodniczy na nowy.

Zawsze możesz kupić płyn chłodniczy lub inny środek przeciw zamarzaniu w sklepie internetowym AUTOBRAT. Współpracujemy z wiodącymi producentami części samochodowych i akcesoriów, więc masz gwarancję otrzymania oryginalnych towarów.

Czytać więcej