Płyny hamulcowe

Wyświetlano 20 towarów z 21
Pokazać: lista
Niedostępny
23

Nr kat.: 000-009-0016

Producent: Ford

Niedostępny
56

Nr kat.: 000-009-0021

Producent: Audi
Seat
Skoda
VAG
Volkswagen

Niedostępny
57

Nr kat.: 000-009-0002

Producent: Chevrolet
Daewoo
General Motors
Opel
Saab

Niedostępny
102

Nr kat.: 000-009-0001

Producent: Audi
Seat
Skoda
VAG
Volkswagen

Niedostępny
125

Nr kat.: 000-009-0003

Producent: Chevrolet
Daewoo
General Motors
Opel
Saab

Kupić płyn hamulcowy w Warszawie.

Sklep internetowy z częściami samochodowymi i akcesoriami AutoBrat oferuje najbardziej przystępne ceny za płyn hamulcowy i prowadzi sprzedaż i dostawę na terenie całej Polski: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń i innych miastach.

Miło jest jeździć samochodem i cieszyć się każdą podróżą.

Ale każdy kierowca wie, że na drodze w najbardziej nieoczekiwanym momencie może nastąpić awaria lub inne nieprzyjemne zdarzenie wymagające natychmiastowej reakcji.

Naciskając pedał hamulca, oczekujemy od samochodu szybkiej reakcji - prowadzącej do zatrzymania, co pomoże uniknąć tragicznych skutków zderzenia na drodze.

A potem zaczynasz uważnie rozumieć, że użyteczność hamulca w samochodzie odgrywa daleko od ostatniej roli.

Dla optymalnego działania mechanizmu twojego samochodu, obowiązkowo należy przeprowadzać okresową zamianę hamulcowego płynu w napędzie hydraulicznym.

Jak dokonać prawidłowego wyboru?

Sklep internetowy "AUTOBRAT" oferuje płyny hamulcowe, których jakość została sprawdzona i zatwierdzona nie tylko przez właścicieli samochodów. Wszystkie produkty są zgodne z amerykańskimi standardami jakości i bezpieczeństwa DOT i FMVSS.

Cena płynu hamulcowego może być różna i zależy nie tylko od właściwości produktu, producenta, ale także od składu (wyróżniane są płyny hamulcowe mineralne, silikonowe, glikolowe).

Dopuszczalny koszt płynu hamulcowego, który oferuje nasz sklep, daje możliwość dokonania kompletnej i terminowej wymiany, bez czekania na podejście do niebezpiecznej granicy niedopuszczalnego stanu płynu hamulcowego.

Sklep internetowy «AUTOBRAT» oferuje wybór i zakup płynu hamulcowego, bez opuszczania przytulnego miejsca w domu w każdym zakątku Polski, gdzie jest dostęp do Internetu.

Przypominamy naszym klientom, że płyn hamulcowy jest przechowywany w szczelnie zamkniętym pojemniku, nie dopuszczając do przedostania się powietrza, ponieważ jest on podatny na utlenianie i parowanie. Co więcej, jest bardzo toksyczny.

Cena płynu hamulcowego na naszej stronie internetowej, pozwala go kupić wszystkim kierowcom i nie idzie do żadnego porównania, z ceną życia ludzkiego. Dbaj o siebie i pozwól swojemu samochodowi zawsze działać, a "AUTOBRAT" jest zawsze gotowy zaoferować tylko najlepsze rozwiązanie!

Czytać więcej